„Suzuki Boxing Night 9”: trójmecz Polska – Irlandia – Włochy w Myślenicach

Kilkanaście walk z udziałem pięściarek i pięściarzy z Polski, Irlandii i Włoch odbędzie się w sobotę, 13 listopada w Myślenicach (Małopolska) podczas gali boksu olimpijskiego „Suzuki Boxing Night 9”. Transmisja w TVP Sport.

W pojedynkach kobiet, m.in. w wadze 52 kg Natalia Kuczewska spotka się z Irlandką Rachel Lawless, 63 kg Aneta Rygielska z Włoszką Cornio Arianną Raffaellą i 70 kg Daria Parada z Włoszką Sarą Stirpe, którą niedawno pokonała w Pescarze.
 
Na ringu w Myślenicach koło Krakowa wystąpi czterech uczestników Mistrzostw Świata w Belgradzie – w kategorii 57 kg Paweł Brach zmierzy się z Patrickiem Cappai (Włochy), 67 kg Damian Durkacz z Giacomo Michelim (Włochy), 80 kg Daniel Adamiec z Kevinem Kehoe (Irlandia) i 92 kg Mateusz Bereźnicki z Vincenzo Lizzim (Włochy).
 
W innych walkach zobaczymy: 67 kg Mateusz Urban – Oskar Skorupski (Irlandia), 86 kg Tomasz Niedźwiecki – Davide Brito (Włochy) oraz w 80 kg Kacper Derda powalczy z Irlandczykiem Alfredem Cromwellem Commeyem.
 
Za tydzień dojdzie też do starć irlandzko-włoskich
 
Gala „Suzuki Boxing Night 9”, organizowana przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland, odbędzie się tuż przed Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów w dniach 14 – 19 listopada Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Aqua Zdrój” w Wałbrzychu.
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.