„Suzuki Boxing Night 9” za tydzień w Mysłowicach

Już za tydzień, tj. w sobotę 13 listopada w Myślenicach koło Krakowa odbędzie się gala boksu olimpijskiego „Suzuki Boxing Night 9”. To wspólny projekt Polskiego Związku Bokserskiego i wspierającej krajowe pięściarstwo olimpijskie firmy Suzuki Motor Poland.

Niemalże w przededniu Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie), w małopolskich Myślenicach dojdzie do szóstej w tym roku i dziewiątej w historii gali cyklu „Suzuki Boxing Night”. Transmisja w TVP Sport.
 
Już wkrótce przedstawimy szczegółowy plan walk „Suzuki Boxing Night 9”.
 
Wiele ciekawego będzie się działo w ostatnich tygodniach 2021 roku w polskim i zagranicznym boksie olimpijskich. Zaraz po gali w Myślenicach, w dniach 14 – 19 listopada na ringu w wałbrzyskim Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Aqua Zdrój” wyłonienie zostaną medaliści i medalistki XCII Mistrzostw Polski Seniorów i XXI Mistrzostw Polski Seniorek.
 
W grudniu turecki Stambuł będzie gospodarzem Mistrzostw Świata Seniorek, gdzie wystąpi reprezentacja prowadzona przez trenerką Karolinę Michalczuk.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.