Energy System partnerem Młodzieżowych Mistrzostw w Boksie - Kielce 2021

Miło nam poinformować, że w gronie firm będących naszymi partnerami przy organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach jest firma Energy System Toruń Sp. z o.o.

Energy System Toruń Sp. z o.o. powstała w roku 2014 w Toruniu. Zajmuje się budową sieci gazowych i rurociągowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Działalność firmy prowadzona jest na terenie całego kraju i mimo krótkiego stażu jest liderem na rynku gazowniczym w sektorze budowy gazociągów niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia. Od początku działalności firma często udziela się lokalnie sponsorując sport taki jak żużel, koszykówka czy toruński boks. W roku 2019 firma została nagrodzona za działalność związaną ze wsparciem sportu przez Prezydenta Miasta Torunia otrzymując wyróżnienie Mecenasa Sportu. Od kilku lat Energy System Toruń jest głównym partnerem finansowym turniejów bokserskich im. Zygmunta Krygiera organizowanych przez MKSW Pomorzanin Toruń. W roku 2018 firma była również głównym sponsorem międzynarodowego meczu bokserskiego POLSKA – SERBIA, który miał miejsce w Toruniu.
 
“Od kilku lat pomagamy klubowi bokserskiemu MKSW Pomorzanin Toruń, który swoją działalnością propaguje sport i wspiera rozwój mentalny i fizyczny u dzieci i młodzieży.
Podoba mi się, że klub pomaga młodym ludziom być aktywnym w wolnym czasie szczególnie w dzisiejszej sytuacji, w której młodzież spędza czas głównie przed komputerem.
Dzięki dobrej komunikacji z Zarządem klubu dowiedzieliśmy się o Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Kielcach i postanowiliśmy wesprzeć również to wydarzenie.
Myślę, że jest to ogromna promocja zarówno naszego kraju w świecie jak i boksu olimpijskiego w Polsce. Niezmiernie się cieszę, że możemy być częścią tego wydarzenia i jestem pewny, że będzie ono ogromnym sukcesem.”
 
Grzegorz Rybiałek – Prezes Zarządu Energy System Toruń Sp. z o.o.
 
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata (Youth) odbędą się w Hali Legionów w Kielcach od 10 do 24 kwietnia. Relację online z każdego dnia mistrzostw będzie można śledzić na oficjalnej stronie mistrzostw www.aibaywch.com. Finały mistrzostw będzie można zobaczyć “na żywo” w TVP Sport.
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.