MMŚ w Kielcach: Biało-Czerwoni na ostatniej prostej

To już ostatnie dni przygotowań kobiecej i męskiej reprezentacji Polski do Młodzieżowych Mistrzostw Świata, które w dniach 10-24 kwietnia odbędą się w Hali Legionów w Kielcach.

Biało-Czerwoni obecnie przebywają na ostatnim zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie.
 
W COS im. Feliksa Stamma pod okiem selekcjonerów kadry narodowej Tomasza Dylaka (juniorki) i Dariusza Kochanowskiego (juniorzy) trenuje 30 zawodniczek i zawodników. Z tej grupy wyłoniona zostanie reprezentacja na Mistrzostwa Świata (Youth).
 
Wszystkie reprezentacje uczestniczące w MMŚ przyjadą 10 kwietnia do Kielc. Podczas całych zawodów zachowane będą wszelki obostrzenia sanitarne w czasie pandemii. Oficjalne losowanie odbędzie się 12 kwietnia w Hotelu Binkowski, a 13 kwietnia zaplanowana jest uroczysta ceremonia otwarcia wielkiego wydarzenia sportowego i następnie pierwsze walki.
 
Pojedynki w kieleckich MMŚ toczyć się będą na dwóch ringach. Medaliści wyłonieni zostaną do 20 kwietnia, zaś 21 kwietnia będzie dniem przerwy w prestiżowych zawodach. Finały turnieju kobiet odbędą się 22 kwietnia, finały turnieju mężczyzn 23 kwietnia. Pożegnanie ze wspaniałymi świętokrzyskimi zawodami dla pięściarzy i pięściarek 2002 i 2003 - w dniu 24 kwietnia.
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.