XIV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA KOBIET W BOKSIE

Tradycyjnie, również w bieżącym roku odbędą się XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie w terminie 08 – 14.09.2019r.

Ranga zawodów również w bieżącym roku jest bardzo wysoka - zawody zostały zgłoszone do European Boxing Confederation (EUBC) i widnieją w kalendarzu tej organizacji jako największy turniej kobiecego boku amatorskiego w Europie (www.eubcboxing.org/calendar).

Związane z tym zainteresowanie zagranicznych związków bokserskich jest na tyle duże, że zawody stały się liczącą się imprezą sportową na mapie ważnych imprez międzynarodowych.

Do dnia dzisiejszego, o udział w zawodach stara się ok. 20 reprezentacji zagranicznych, ekipa kadry narodowej Polski oraz reprezentantki najlepszych klubów Polski.

Zawody transmitowane będą przez kanał internetowy boxerorg.pl oraz informacje zamieszczone zostaną w prasie, radiu i telewizji. Spodziewanych jest ok. 200 zawodniczek z całego świata.

Do dnia dzisiejszego zgłoszono ekipy z USA, Indii, Ukrainy, Kazachstanu, Czech, Niemiec, Senegalu, Słowacji i Grecji.

Attachments:
File
Download this file (PROGRAM ZAWODÓW 2019.pdf)PROGRAM ZAWODÓW 2019.pdf

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.