dariusz-mrz_.png

NIE ŻYJE DARIUSZ MRÓZ

Ze smutkiem informujemy, że w dniu 09.12.2018r. – w wieku 50 lat – zginął tragicznie były czołowy zawodnik Polski i reprezentant naszego kraju Dariusz Mróz.

Dariusz Mróz przez całą swoją karierę zawodnicza był związany z Legią Warszawa. Boksując w jej barwach zdobył w 1986r. na kluczborskim ringu tytuł wicemistrza Polski juniorów  w kat. półśredniej.

W tym samym sezonie w bardzo dobrym stylu zwyciężył w MTB o „Srebrną Łódkę”, zdobywając także miano najlepszego zawodnika tych zmagań. Ponadto reprezentował Polskę na IX edycji Mistrzostw Europy juniorów, które odbyły się w Kopenhadze.

W kolejnym roku swoich ringowych występów został młodzieżowym wicemistrzem Polski w wadze półśredniej.

Po zejściu z ringu zajął się pracą szkoleniową, trenując m.in.: Sergieja Werwejkę, który pod okiem Dariusza Mroza zwyciężył w Memoriale im. Feliksa Stamma w 2013. Trenował także m.in.: Mariusza Pudzianowskiego, czy Pawła Nastulę.

Rodzinie i Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. O uroczystościach pogrzebowych ś.p. Dariusza Mroza poinformujemy Państwa w osobnym Komunikacie.

 

Zarząd i Pracownicy Biura PZB

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.