Official-LOGO-UEBoxing.jpg

IX Mistrzostwa Unii Europejskiej w Valladolid - pierwsze walki za nami

Ze zmiennym szczęściem rozpoczęły się IX Mistrzostwa Unii Europejskiej w Valladolid dla naszych reprezentantów. W pierwszej swojej walce Filip Wąchała (69 kg) pokonał jednogłośnie na punkty (5-0) mistrza Estonii Andreja Hartsenko i już jutro w kolejnym pojedynku, skrzyżuje rękawice z Austriakiem Marcelem Rumplerem, stawką pojedynku jest awans do półfinału i brązowy medal mistrzostw. Niestety Michał Soczyński (91 kg), uległ w sobotniej walce wicemistrzowi Europy, Anglikowi Cheavonowi Clarkowi, przegrywając jednogłośnie na punkty. W niedzielnych walkach odpadł również nasz najmłodszy reprezentant Damian Durkacz (64 kg), przegrywając (1-4) z reprezentantem Mołdawii Dmitrim Galagotem.

Dziś kolejny nasz reprezentant stoczą swoją pierwszą turniejową walkę, Bartosz Gołębiewski (75 kg), zmierzy się w 1/8 z Mołdawianinem Victorem Carapcevschim. Trzymamy kciuki za Bartka!

 

.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.