Zmiany w turnieju we Lwowie – dwa mecze Polaków z Ukrainą

Zmiany w turnieju we Lwowie – dwa mecze Polaków z Ukrainą 
 
Organizatorzy turnieju drużynowego we Lwowie zdecydowali o zmianach w programie zawodów. Reprezentacja Polski w sobotę zmierzy się z Ukrainą 1, a w niedzielę z Ukrainą 2. 
 
W tej sytuacji trudno mówić o czwórmeczu, bowiem Biało-Czerwoni nie będą rywalizowali ani z Kubańczykami, ani też z Białorusinami (zastąpili Bułgarów). 
 
- Każdy z nas, ośmiu zawodników, jest zdrowy i dobrze nastawiony do spotkań z gospodarzami. Nikt nie ma żadnych problemów wagowych. Czekamy na walki ringowe – mówi Mistrz Polski w kategorii -64kg Damian Durkacz (Spartan Knurów). 
 
Plan rozgrywek we Lwowie przedstawia się następująco: 
 
14 września: Ukraina 2 – Kuba, Ukraina 1 – Białoruś 
 
15 września: Kuba – Białoruś, Ukraina 1 – Polska 
 
16 września: Ukraina 2 – Polska, Kuba – Ukraina 1 
 
Skład Polaków 49 KG Jakub Słomiński (KS Wda Świecie), 56 KG Marcin Hejosz (Copacabana Konin), 60 KG Radomir Obruśniak (KSW Róża Karlino), 64 KG Damian Durkacz (KS Spartan Knurów), 75 KG Bartosz Gołębiewski (KKB RUSHH Kielce), 81 KG Mateusz Goiński (KB Zagłębie Konin), 91 KG Aleksander Celejewski (Radomiak Radom), +91KG Adam Kulik (PACO Lublin). Trenerzy Ivan Juszczenko, Jerzy Baraniecki. 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.