Turniej w Sarajewie: wygrane Damiana Durkacza i Daniela Adamca

Damian Durkacz (67 kg) i Daniel Adamiec (80 kg) wygrali dzisiejsze walki i awansowali do półfinałów Memoriału Mustafy Hajrulahovicia Talijana w Sarajewie. Biało-Czerwoni przygotowują się do Mistrzostw Świata w Belgradzie.

Turniej rozpoczął się w czwartek w Hotel Hills. W pojedynkach ćwierćfinałowych Damian Durkacz pokonał Szkota Seana Spence’a 5:0, a Daniel Adamiec wygrał z Altinem Salą z Kosowa 5:0.
 
W piątek w walkach ćwierćfinałowych Paweł Brach (60 kg) spotka się z Czarnogórcem Edo Alkoviciem, a Dominik Kida (71 kg) z Francuzem Victorem Yoką, młodszym bratem Tony’ego Yoki – Mistrz Olimpijskiego z 2016 roku i Mistrza Świata z 2015 roku w wadze superciężkiej.
 
Od 1/2 finału udział w turnieju w Sarajewie rozpoczną boksujący w kategoriach wagowych 86 kg Sebastian Wiktorzak i +92kg Oskar Safaryan. Obaj będą mieli rywali z Węgier.
 
Z powodu kontuzji w zawodach na Bałkanach nie mógł wystąpić Bartosz Gołębiewski (75 kg).
 
 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.