KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY VIII Puchar Polski Kadetek w boksie oraz XV Puchar Polski Kadetów w boksie Grudziądz, 20 – 23.09.2018 r

 Zawody odbędą się w ramach XXVII  TURNIEJU MIAST KOPERNIKAŃSKICH W BOKSIE
 
1. CEL IMPREZY: Wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek Pucharu Polski oraz popularyzacja boksu w kraju, w regionie Kujawsko-Pomorskim jak również w mieście Grudziądzu. Zdobywanie klas sportowych. Sprawdzian przed Mistrzostwami Europy.
 
2. ORGANIZATORZY: Polski Związek Bokserski Warszawa,Miejski Klub Sportowy „START” Grudziądz. oraz Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Bokserski w Grudziądzu  
 
3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW: Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Kadetów  w boksie zostanie rozegrany w dniach 20 – 23.09.2018 r. w hali sportowej MKS „START” Grudziądz przy ul. Konarskiego 36.
 
4. UCZESTNICTWO. W zawodach mogą brać udział Kadetki i Kadeci urodzeni w latach 2002 – 2003  zgłoszeni  do centralnej kartoteki PZB i posiadający aktualną licencję zawodniczą PZB jak również książeczkę sportowo – lekarską z aktualnymi  badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich. Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem Pucharu Polski Kadetek i Pucharem Polski Kadetów na rok 2018r oraz Regulaminem Sportowym i Opieki  Zdrowotnej PZB. Zgodnie z uchwałą Zarządu PZB ustala się opłatę startową za udział zawodników  w wysokości 20 zł – płatne przed konferencją techniczną i losowaniem.
 
5. ZAKWATEROWANIE I WYYWIENIE: Uczestnicy Pucharu Polski Kadetek  i Kadetów zakwaterowani zostaną w Bursie Zespołu Szkół przy ul. Hallera (ok. 600 m. od hali) oraz na obiektach MKS „START” przy ul. Konarskiego 36. Koszt noclegu wynosi 35 zł za osobę. Istnieje możliwość skorzystania z wyżywienia na miejscu w stołówce klubowej, koszt całodziennego wyżywienia - 45 zł. Naleność  płatna gotówką u organizatora zawodów.  Skierowania do bursy wydawane będą w sekretariacie klubu MKS „START”.
 
6. ZGŁOSZENIA: Prosimy kierować pisemnie na adres: Miejski Klub Sportowy „START” 86-300 Grudziądz, ul. Konarskiego 36, lub drogą elektroniczną, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 13.09.2018 r. Zawodników do zawodów zgłaszają kluby lub OZB. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, klub, kategorię wagową, nr licencji, ilość zamówionych miejsc  noclegowych oraz ilość osób do całodziennego wyżywienia.  O miejscu  zakwaterowania decyduje  kolejność zgłoszeń.
 
7. NAGRODY: Dla wszystkich uczestników Organizator zapewnia dyplomy a dla najlepszych zawodników okolicznościowe puchary.
 
8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE: Uczestnicy muszą być ubezpieczeni od NNW i OC. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia zawodników, kradzieży,  uszkodzenia czy zagubienia sprzętu przez zawodników. Jury zawodów zastrzega sobie prawo interpretacji Regulaminu Pucharu Polski Kadetek i Kadetów w przypadkach spornych.  Za ewentualne szkody dokonane przez uczestników zawodów, odpowiedzialny finansowo jest trener lub kierownik (płatność na miejscu).
 
Organizator

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.