Pani Viceminister Anna Krupka objęła Patronat nad Ogólnopolskim Dniem Boksu Olimpijskiego

Miło nam poinformować, że Pani Anna Krupka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu, objęła Patronat nad wyjątkowym świętem polskiego pięściarstwa - Ogólnopolskim Dniem Boksu Olimpijskiego (10 czerwca).

- Niezmiernie miło nam zakomunikować, że Pani Anna Krupka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu, objęła Patronat nad Ogólnopolskim Dniem Boksu Olimpijskiego. 10 czerwca cała pięściarska rodzina będzie razem trenowała w każdym zakątku naszego kraju. Tego dnia - pod hasłem Suzuki Boxing Challenge – podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Polski w treningu online. Zapraszamy wszystkich chętnych – mówi Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

Zawodniczki i zawodnicy, trenerzy, działacze, kibice, sympatycy boksu i wszyscy chętni mogą dołączyć do grupy Suzuki Boxing Challenge na portalu społecznościowym (Facebook).  https://www.facebook.com/groups/297001914646331/about/

- Nasza grupa liczy już ponad 1000 osób, a mamy nadzieję, że we wspólnym treningu bokserskim weźmie udział kilka tysięcy ludzi. Już jest z nami wiele klubów i pięściarzy, na czele z reprezentantami Polski – powiedział Grzegorz Nowaczek.

Trening odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Link do wideokonferencji zostanie udostępniony na Facebook-owej grupie wraz ze szczegółowymi instrukcjami dołączenia do treningu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.