ZMAINA ZASAD PRZYZNAWANIA LICENCJI INSTRUKTORA, TRENERA DRUGIEJ I PIERWSZEJ KLASY POLSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO

Szanowni Państwo,


Polski Związek Bokserski mając na celu podniesienie i zapewnienie najwyższej jakości szkolenia przez kadrę instruktorską i trenerską działającą w ramach naszego związku, informuje, że zgodnie z uchwałą nr 14/02/2020 z dnia 22.02.2020 r., Dariusz Karpiński prowadzący działalność gospodarcza pod firmą Akademia Trenerów i Instruktorów "ATIS" z Warszawy, został wybrany do prowadzenia kursów oraz egzaminowania osób chcących uzyskać licencję instruktora i trenera drugiej i pierwszej klasy Polskiego Związku Bokserskiego.


W związku z tym, informujemy, że od dnia 01.03.2020 r. wszystkie osoby, nowo rejestrowane w systemie licencyjnym PZB jako instruktor lub trener drugiej i pierwszej klasy, które odbyły kurs w innej jednostce przeprowadzającej szkolenia zobowiązani są posiadać odpowiednie zaświadczenie o zdaniu egzaminu w Akademii Trenerów i Instruktorów ATIS.

Jednocześnie informujemy, że z drugim Wykonawcą wybranym w trybie zapytania ofertowego Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, nie zostały jeszcze dopełnione wszelkie formalności pozwalające na prowadzenie kursów  oraz egzaminowania osób chcących uzyskać licencję instruktora i trenera drugiej i pierwszej klasy Polskiego Związku Bokserskiego. O zakończeniu tego procesu zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani.


Pozdrawiamy,

Zarząd PZB

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.